Zabraňte krizovkám přes den bez použití kofeinu

Určitě každý z nás zažil tu chvíli, kdy by to nejraději zalomil a dal si dvacet. Těmto situacím se dá horko těžko vyhnout. Můžou nás dostat až do problémových situacích, když usínáme za volantem, těžkou technikou, na přednášce, nebo na schůzce s budoucím obchodním partnerem. 

Nejčastěji na nás krizovka příjde v polovině dne, okolo oběda. Ručička hodin nám ukáže čas na polední pauzu a už si letíme pro oběd. Po obědě se vrátíme k práci, hezky se k tomu posadíme a během pár minut sami sebe přistihneme, že se nám pomalu zavírají oči, chce se nám spát a nedokážeme se soustředit. Pro někoho to může být zase po práci, když příjde domů a chce svůj čas využít ke vzdělání, četbě, a nebo si vzal ještě nějakou práci domů. Kdo má možnost, může tuto krizovou situaci vyřešit studenou sprchou, procházkou, krátkým dechovým cvičením, či jinou aktivitou. Pro mnohé z nás, kteří trávíme většinu dne za počítačem a hromadou papírů to většinou řešíme další kávou, a nebo nějakou sladkou tečkou. Což naši ospalou hodinku a ručičku na váze jen posuneme dál … co když už jednoduše nechceme a nemůžeme do sebe cpát sladkosti, anebo další kávu?

Naštěstí pro vás máme řešení. V minulém článku jsme si řekli něco o spánku, který je sám o sobě velice důležitý a hraje velkou roli v přirozené energii celého dne. Spánek máme vyřešený, stravování teď nebudeme něják do detailu rozebírat, ale základem je samozřejmě pestrost, kvalita a množství jídla. Pitný režim - u většiny populace platí pravidlo alespoň 2 litry neslazených tekutin za den. Způsobů je tedy mnoho, jakým způsobem zvýšit přirozenou energii a zabránit tak krizovým situacím přes den. Vše máme v rámci možností v pořádku, snažíme se žít zdravě, ale i přesto se denně dostáváme do krizovky? Námi ověřené řešení, které nám negativně neovlivní spánek, váhu, či náladu je užití přírodních bylin. Ať už vybíráte z adaptogenů, stimulantu, či superpotravin, tak nemáte šanci minout. Nejoblíbenější je u nás Maca Peruánská, zázrak z Peru. Maca peruánská posiluje psychickou i fyzickou kondici. Dále také zlepšuje energii, náladu, mozkovou činnost, podporuje imunitní systém a má ještě řadu pozitivních benefitů na naše tělo. Maca je dobrý zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů, sacharidů a vlákniny s nízkým obsahem tuků. Je bohatá na Vitamin C, měď, železo, draslík, vitamin B6 a mangan. Tyto vitamíny a minerály jsou důležité pro udržení celkového zdraví. 

Macu naleznete ZDE

Počet dávek v balení: 30 (1 denní dávka = 2 tobolky) CELKEM 60 TOBOLEK!

Složení: 100 % Maca prášek,veganská tobolka rostlinného původu (Hydroxypropylmethyl celulóza).

Použití: Doporučujeme užívat 2 tobolky denně (ráno i večer)