Už jste se ženou rozebírali podporu výkonu?

Poslední dobou se setkáváme s tím, že muži mají čím dál více estrogenu a ženy testosteronu. Časy, kdy chlap by chlapem a žena ženou jsou čím dál vzdálenější. Může za to samozřejmě několik faktorů, jakožto špatná pitná voda, málo pohybu, špatný spánek, stres, chyby ve stravování, nedostatek vitamínů, minerálů a další. O více této problematice zase někdy jindy.

Dnešním tématem řešíme hlavně podporu testosteronu a výkonu s vaším partnerem. Řešili jste už někdy tento problém? Dostali jste se do situace, kdy byl váš sexuální apetit na bodě mrazu, a nebo byla chuť, ale v praxi to nešlo podle vašich představ? Pokud jste to řešili sami se sebou, nebo s přáteli, tak je to ještě v pořádku. Pokud to už s vámi řešila vaše partnerka/partner, tak to už je problém. Nicméně není všem dnům konec, jsme tu, aby jsme vám v tom pomohli. Faktory, které tohle všechno ovlivní jsme zmínili výše. Pokud má člověk zmáklé alespoň trochu tyhle věci, může si pomoci díky přírodním bylinkám, které nejen, že pomůžou se sexuálním apetitem, ale mají i další zdravotní benefity.

Říkáte si, že řešení už dávno znáte, že stačí jedna zázračná modrá pilulka? Na jeden divoký den, či víkend ano. My chceme chuť, dravost a výkon celý týden, celý měsíc, po celý rok. Proto je zapotřebí se na to zaměřit víc do hloubky. Pokud se k našemu tělu chováme bezohledně, nemůžeme chtít výsledky vrcholového sportovce.

Můžeme se k nim ale dost přiblížit. 


Příroda si pro nás připravila několik alternativ, které nám pomůžou. My jsme si pro vás dnes vybrali tu nejvíce odzkoušenou a ověřenou, která rozhodně stojí za zmínku. Jedna se o tribulus, skoro každý už o něm v dnešní době něco slyšel. Tribulus terrestris a nebo kotvičník zemní. Vybrali jsme pro vás tu nejsilnější verzi a to je Bulharský Tribulus terrestris. Pojďme si ho představit. Tribulus Terrestris, jak kořen, tak i plody rostliny byly léčivě používány v tradiční čínské medicíně a indické ajurvédské medicíně. Lidé tradičně používají tuto rostlinu pro řadu potenciálních účinků, včetně zlepšení libida, udržení zdravých močových cest a snížení otoků. Nejznámější uplatnění má Tribulus terrestris jako doplněk, který zvyšuje hladinu testosteronu, je to silné afrodiziakum. Jako bonus má pozitivní vliv na játra, ledviny a zvyšuje aktivitu imunitního systému. Je našim velice dobrým pomocníkem po celý rok a nedáme na něj dopustit. Překvapte svoji ženu, a nebo svého muže touto přírodní bombou a nebude ani jeden z vás litovat.