Předejděte střelbě do prázdna, hubněte s rozmyslem

Často omílané téma, kolik článků o hubnutí jste už přečetli? Troufneme si říct, že to ani ne spočítáme na prstech jedné ruky. Pořád dokola řešíme naši váhu, hubnutí a to, jak budeme vypadat v létě na koupališti. Padesátkrát a stále poprvé. Teoreticky máme o hubnutí načtené skoro vše, víme i to, co by jsme měli dělat. Čteme si zadní etikety potravin, vyhýbáme se sladkému, ale i přesto nehubneme. Proč tomu tak je víte nejlépe vy sami. Někteří už automaticky užívají frázy “za to může moje štítná žláza” nebo “mám to v rodině, rodiče jsou taky tlustý” a tak dále. Pokud jste se dočetli až sem a ne vykřížkovali naši stránku v první sekundě, tak vám můžeme zaručit, že máte už 50% úspěchu za sebou. To nejdůležitější je vždycky začít, udělat ten první krok a o ten zbytek se už dokážeme postarat. 

Pokud jste už četli nějaký z našich článků, tak víte, jakým způsobem řešíme většinu problémů dnešní doby. Ano, našim pravidelným čtenářům se omlouváme, ale budeme se opakovat. Klíč ke zdravému a štíhlému tělu, či vysportovému tělu je rovnováha. Nejde se chovat k našemu tělu jako k popelnici a čekat, že budeme vypadat jako Olga Šípková. Zase se musíme opřít o známé přísloví “jste to, co jíte”. Ano, základem vysněné postavy je správná a pestrá strava, pitný režim,  kvalitní spánek, dostatek pohybu a nízká hladina stresu. Říká se nám to jednoduše, ale praxe je těžší. Lehce se řekne “hýbej se , když jsme od rána do večera v práci a pro snížení stresu by jsme museli dát buď výpověď, anebo právě jít cvičit. Problém je v tom, že skrz práci, či povinnosti není čas na to jít cvičit, zvedá se stres a tak je horší i spánek. Pokud vás trápí problémy s usínáním, či spánkem, tak toto téma jsme řešili minule ZDE. Zpátky k věci. Jsme v začarovaném kruhu, ze kterého není momentálně přímá cesta ven. I přes to všechno je vždy prostor pro malé krůčky, které vedou k našemu cíli. 

Dovolte nám představit superpotravinu, které si říká aztécký zázrak, a nebo Spirulína. Tato “super-nabušená” potravina je známá díky svým účinkům a užití pro astronauty v NASA. Spirulina patří k nejoblíbenějším doplňkům světa. Je doslova nabušená vitamíny, minerály, proteiny, vlákninou a antioxidanty. Říká se, že je to nejvýživnější jídlo na planetě. Stimuluje pohyb střev, odvádí škodlivé látky z našeho těla ven, dodává energii, snižuje cholesterol a je nepostradatelným pomocníkem při hubnutí. Více informací se o této superpotravině dozvíte ZDE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení